Ja
JAJAJAJAJA
Ja
Sündmused
Ja
JAJAJAJA
Ja
JA
  JA Eesti
Ja
Aasta Ettevõtlusõpetaja
Ja
Aasta Mentor
Ja
Vägev Vilistlane
Ja
JA Eesti Sõber
Ja
Aastaplaan
Ja
Euroopa õpilasfirmade võistlus 2014 Tallinnas
Ja
Otseülekanne võistlusest
Ja
JA Eesti õpetaja programm
Ja
Võistluse toetajad
Ja
Eesti õpilasfirmade laat
Ja
Olümpiaad
Ja
Suvekool
Ja
Ettevõtlusnädal
Ja
Võistlused

Euroopa õpilasfirmade võistlus 2014 Tallinnas

Ja

25. Euroopa õpilasfirmade võistlus toimus 22.-25. juulil 2014 Tallinnas!

Tegemist oli Euroopa ettevõtlusõppe suursündmusega, millest võtsid osa rekordiliselt 38 riigi parimad õpilasfirmad! Kokku tõi sündmus Tallinnasse rohkem kui 200 noort ettevõtjat ja sama palju nende ärimentoreid, õpetajaid ning JA organisatsioonide töötajaid üle Euroopa!

Eestit esindas võistlusel Eesti parim õpilasfirma 2014 – õpilasfirma Teamo (endine DK Koolitus) Tallinna Õismäe Vene Lütseumist, koosseisus Dajana Grasman, Diana Tanaga ja Karina Kabrits. Noorte teenuseks olid suhtlemiskoolitused algkooliõpilastele, et tõsta nende enesekindlust ja suhtlemisoskust, aidata lastel üksteisega sõbruneda ning koos tegutseda. Vaata kõiki osalenud firmasid SIIN.

Euroopa aasta parim õpilasfirma selgus nelja etapi kokkuvõttes:

  1. Tegevusaruanne, mis esitatati žüriile enne võistlust;
  2. 4-minutiline õpilasfirma tutvustus žüriile ja publikule 23. juulil Estonia kontserdisaalis;
  3. Õpilasfirma vestlus žüriiga 23. juulil Viru konverentsikeskuses (ei ole avatud publikule);
  4. Stendivoor, kus õpilasfirmad tutvustasid ja müüsid oma tooteid/teenuseid žüriile ja publikule, 24. juulil kell 10 - 15 Viru keskuse aatriumis.

Stendivoor oli avatud kõigile huvilistele!

Õpilasfirmasid hindas rahvusvaheline 10-liikmeline žürii, kelle eesotsas oli JA Eesti nõukogu esimees ja Tallinna Lennujaama juhatuse esimees Rein Loik. 


Võistlusel osalesi järgmised riigid: Albaania, Austria,  Belgia (Flaami ja Prantsuse Belgia), Bulgaaria, Tšehhi, Küpros, Taani, Eesti, Soome, Prantsusmaa, Saksamaa, Kreeka, Ungari, Island, Iirimaa, Man’i saar (Isle of Man), Iisrael, Itaalia, Läti, Leedu, Luksemburg, Malta, Moldova, Norra, Poola, Portugal, Rumeenia, Venemaa, Serbia, Sloveenia, Slovakkia, Hispaania, Rootsi, Šveits,Türgi, Holland, Suurbritannia.

 

Eesti õpilasfirmad on Euroopa võistlusel olnud edukad. Kuuel korral on Eesti õpilasfirma jõudnud esikolmikusse, kahel korral on Euroopa võistlus võidetud: 2009. aastal oli Euroopa parim Tallinna 21. Kooli õpilasfirma Roheline Jälg ja 2013. aastal Hugo Treffneri Gümnaasiumi õpilasfirma Kolm Põrsakest. 2014. aastal pälvis õpilasfirma Teamo parima ärimudeli preemia.

Loe võistluse kokkuvõtet .

2014. a Euroopa võistluse film

2014. võistluse ülekanne täies pikkuses

JA-YE Europe Company of the Year Competition ametlik kodulehekülg annab ka uut infot 2015. aasta Euroopa õpilasfirmade võistluste kohta

000JA Alumni Estonia
0klassi registreerimine
1EETA
1HAK
2maarmastanaidata2
Edu ja tegu
seb
Ja

 
 
Junior Achievement Eesti SA
Lauteri 3-212, 10114 Tallinn
Koduleht: www.ja.ee
E-kiri: junior@ja.ee
Telefon: +372 6210998
Asukoht Facebook  
by HansaNet